Leden 2016

Krtkověci, které byste měli znát... A Krtečkův oběd

31. ledna 2016 v 19:59 | Krtek |  Krtčí říše
Jak jsem si všiml, vy - obyčejní smrtelníci, zřejmě nerozumíte tomu, jak co v Krtčí říši funguje, kdo z krtků je kdo a co přesně měl král Krteček k obědu. Takže tady to je:

1. Krtina - místo kde bydlíme a také jméno zakladatelky blogu (bohužel již asi třicet minut po smrti)
2. Krtek - současný autor blogu. Tajemný černý krtek.
3. Král Krteček - Veličenstvo kat Krteček je král všech krtků, který vládne podzemní říši. Je mocný a nesnáší se s Plesnislavem.
4. Bělucha - Králova pravá ruka. Samozřejmě pouze při vladaření... Jediný bílý krtek pod zemí.
5. Plesnislav a Plesnivá říše - Plesnislav není krtek, nýbrž král Plesnivé říše. Plesnivá říše je země nad zemí, kterou obývají kočičky. Plesnislav má sestru Plesnislavu.
6. Dělníci - krtcí vrtající tunely pro krtky.
7. Krtčí delegace - tyhle krtky vyšle král krteček, když chce něco vyjednávat v cizých zemích.
8. Pečivová federace - stát tvořený čtyřmi menšímy zeměmi (Chlebov, Země čtyř Rohlíků, státem Segedýncký guláš a dále zemí jménem Čtyři knedlíky.)
9. James Bond - syn krále Krtečka, kterého mu poslala v košíku babička.
10. Nepřátelé - Plesnivá říše
11. Přátelé - Anchor, Anice.
12. Přátelé i nepřátelé - Illumináti, kteří Krtčí říši označili za přátele, ale zároveň jí vyhlásili válku. Mám vás rád...:)

Král Krteček dnes objednal žížalu s žížalovou omáčkou.

Design, smrt a poděkování

31. ledna 2016 v 19:37 | KRTEK
Á, ano, máme nový design! Krásný, což? Autorka (Anchor, děkuji mockrát) o tom ani neví, ale vyobrazuje krále Krtečka.
Dále děkuji Illuminátům za přijetí přátelství a vyhlášení války.
A také krásné-superdokonalé Anici!
Já, Krtek, jsem to opravdu nečekal! A pokud se ptáte, kde je Krtina... Bohužel tragickou náhodou zemřela (schodil jsem ji do studny...), ale teď jsem tu já- Krtek. Neplést s králem Krtečkem, prosím.
Ještě jednou děkuji, to jsem opravdu nečekal!

Prosím, držte minutu ticha za Krtinu.

Plesnislav napadl Krtčí říši aneb Chvilka dějepisu

23. ledna 2016 v 9:12 Krtčí říše
Krtčí říše byla asi před sto lety napadena sousední říší krále Plesnislava. Ačkoli do té doby byl mezi Krtčí a Plesnivou říší mír, Plesnislav rozpoutal válku. A jelikož si nemyslím, že máte čas poslouchat celou historii Krtčí říše, věřím, že vám alepsoň tento obrázek krále Plesnislava (černo-bílý) a jeho dvojčete Plesnislavy krátce po narození pomůže, maličko ji pochopit.Největší chyba krále Krtečka

22. ledna 2016 v 16:28 Krtčí říše
Král Krteček vládne Krtčí říši už celá staletí. Ba co staletí, i tisíciletí... Dokonce na stěnách jeskyň můžete narazit na jeho portréty (vypadají jako šmouhy od krve.)... A tak jsem se vám já, Krtina, rozhodla povědět o jeho největší chybě a tím ho ztrapnit před vámi, obyvateli říše lidí.


FUCK THE KRTINA

21. ledna 2016 v 19:28
Fuck the krtina, mí milí návštěvníci tohohle blogu!
Nejspíš jste sem zavítali poprvé (a naposled!) a tak bych se vám ráda představila. Mé jméno je Krtek. A jestli se ptáte, proč se blog jmenuje "fuck-the-krtina", pak budete zřejmě odpověď hledat hodně dlouho (ale jestli chcete na tuhle otázku stejně znát odpověď, časem se ji určitě dozvíte. Takže se nebojte, mí věrní krtečci.).
A na co bude zaměřený tenhle blog? No na ženy samozřejmě, tenhle blog totiž není homosexuál. Pokud vím. Ale já se na něm budu zaměřovat převážně na své (většinou hodně bláznivé) historky, na vtipy a všelijaké bláznivé věci. Takže se snad uvidíme, až budeme všichni společně večeřet žížaly pod zemí!

Krtek

PS.: Jezte zeleninu, je zdravá. Fakt.